Program

Dato Tittel Kl. Pris
Januar, 2017
Mandag 9.Predator (1987)19:0040/60,-
Tirsdag 10.Pather Panchali (1955)19:0040 / 60,-
Torsdag 12.Den allvarsamma leken (1977) – Med regissørbesøk av Anja Breien!19:0040 / 60,-
Mandag 16.Yojimbo (1961)19:0040 / 60,-
Tirsdag 17.La Noire de… (1966) og Borom Sarret (1963)19:0040 / 60,-
Torsdag 19.Heksene fra den Forstenede skog (1976) – Med regissørbesøk av Bredo Greve!19:0040 / 60,-
Mandag 23.A Clockwork Orange (1971)19:0040 / 60,-
Tirsdag 24.The Second Awakening of Christa Klages (1978)19:0040 / 60,-
Torsdag 26.Dagny (1977) – Med regissørbesøk av Haakon Sandøy!19:0040 / 60,-
Lørdag 28.Filmnatta19:0040,- / 60,-
Mandag 30.The White Ribbon (2009)19:0040 / 60,-
Tirsdag 31.Lăzărescus død (2005)19:0040 / 60,-
Februar, 2017
Torsdag 2.Den hvite viking (1991)19:0040 / 60,-
Mandag 6.Rear Window (1954)19:0040 / 60,-
Tirsdag 7.The Holy Mountain (1973)19:0040 / 60,-
Torsdag 9.Skøytekongen (1953)19:0040 / 60,-
Mandag 13.North by Northwest (1959)19:0040 / 60,-
Tirsdag 14.Daisies (1966)19:0040 / 60,-
Torsdag 16.Cinema Neuf og fotoklubben presenterer: Blow-Up (1966)19:0040 / 60,-
Mandag 20.Psycho (1960)19:0040 / 60,-
Tirsdag 21.House (1977)19:0040 / 60,-
Torsdag 23.Avdøde advarer (1973)19:0040 / 60,-
Mandag 27.Lawrence of Arabia (1962)19:0040 / 60,-
Tirsdag 28.Nobody’s Buisness (1996)19:0040 / 60,-
Mars, 2017
Torsdag 2.Kampen om Algerie (1966)19:0040 / 60,-
Mandag 6.Paths of Glory (1957)19:0040 / 60,-
Tirsdag 7.Natt til 8. mars: Kortdokumentarer19:0040 / 60,-
Torsdag 9.The Killing (1956)19:0040 / 60,-
Mandag 13.The Deer Hunter (1978)19:0040 / 60,-
Tirsdag 14.Titicut Follies (1967)19:0040 / 60,-
Torsdag 16.Svarte Pantere (1992)19:0040 / 60,-
Mandag 20.Dazed and Confused (1993)19:0040 / 60,-
Tirsdag 21.Son of the White Mare (1981)19:0040 / 60,-
Torsdag 23.Svarte fugler (1983)20:0040 / 60,-
Mandag 27.Mean Girls (2004)19:0040 / 60,-
Tirsdag 28.The Return (2003)19:0040 / 60,-
Torsdag 30.16mm-festivalen19:00?
April, 2017
Mandag 3.The Graduate (1967)19:0040 / 60,-
Tirsdag 4.Kwaidan (1965)19:0040 / 60,-
Onsdag 5.I samarbeid med Skeivt Studentforum: Weekend (2011)19:0060,- / 40,-
Torsdag 6.Balladen om mestertyven Ole Høiland (1970), Regissørbesøk19:0040 / 60,-
Tirsdag 18.Ashes of time (1994)19:0040 / 60,-
Torsdag 20.Byttinger (1991)19:0040 / 60,-
Mandag 24.Colombiansk temauke: Strategy of the Snail (1993)19:0040 / 60,-
Tirsdag 25.Colombiansk temauke: Embrace of the Serpent (2014)19:0040 / 60,-
Torsdag 27.Colombiansk temauke: Djevelens trekkspill (2009)19:0040 / 60,-
Søndag 30.Kronprinsen (1979)16:0040 / 60,-